Co potřebujete vědět, když chcete rozjet firmu?
Chtěli byste si založit společnost, ale úplně nevíte jak na to a právník je příliš drahá záležitost? Nabízíme vám poradenství pro začínající podnikatele.
Zpracujeme vám přehled toho, co vás v začátcích podnikání čeká, jaké budete potřebovat povolení a oprávnění od orgánů státní správy, jak jednat s finančními úřady a co všechno zavést ve své společnosti za pravidla.
Vzhledem k tomu, že naši poradci jsou zkušení podnikatelé, ředitelé nebo manažeři firem, interní auditoři, pracovníci v oblasti BOZP a PO či ekonomové, můžeme vám poskytnout také celou řadu praktických rad, které se vám bude při podnikání hodit.
Snažíme se, aby se nám naši klienti vraceli, proto se nesoustředíme pouze na rozjezd podnikání, ale rádi vám poradíme i při rozvoji vaší společnosti.

Narazili jste v průběhu podnikání na situaci, se kterou si úplně nevíte rady?
V průběhu podnikání můžou nastat situace, které jsou pro vás nové a tudíž vás můžou zbytečně zatěžovat. Ať už se jedná o kontroly od orgánů státní správy, komplikované vztahy se zaměstnanci, pracovní úrazy nebo nové investiční projekty, dokážeme vám poradit.

Chcete rozšířit firmu, rozjet nový projekt nebo je před vámi zajímavá investiční příležitost?
I s tímto jsme schopni vám pomoci. Naši pracovníci jsou schopni vám poradit, osvětlit, co vás čeká, jaká jsou rizika a čemu se vyvarovat, aby váš záměr dopadl dobře. Naši spolupracovníci jsou zkušení investoři, kteří se můžou pyšnit celou řadou úspěšných projektů. Jejich zkušenosti vám mohou usnadnit cestu za vašim záměrem.

Právní poradenství

Stavební povolení, územní řízení, kolaudace stavby
Agenda ohledně výstavby budov a stavebního práva je poměrně složitá a není snadné se v ní zorientovat. Stavební zákon se mění skoro každé tři roky, a i když jsou tyto změny vždy prezentovány jako zjednodušení, opak bývá většinou pravdou. Dočetli jste se v novinách, že na stavbu už není potřeba stavební povolení, ale na stavebním úřadě vám dali seznam povolení, které budete potřebovat? To je přesně ten případ, o kterém mluvíme. Poradíme vám, co všechno budete potřebovat a jakým způsobem tyto souhlasy a povolení opatřit. V případě zájmu jsme schopní toto celé vyřídit za vás. Pomůžeme vám se zorientovat v právních předpisech a pomůžeme vám celou věc dotáhnout do úspěšného konce. Vzhledem ke zkušenostem našich poradců jsme také schopni dopředu odhadnout, jestli je váš záměr vůbec realizovatelný a ušetříme vám tak spoustu peněz a času za projektovou dokumentaci či studii.

Právní poradenství pro podnikatele
Během vykonávání podnikatelské činnosti se setkáte s celou řadou právních problémů. Potřebujete poradit v oblasti obchodního práva? Sepsat smlouvu či vytvořit obchodní podmínky? Nebo naopak řešíte pracovněprávní vztahy? I v těchto oblastech máme zkušené pracovníky, kteří vám dokáží poradit s vaším problémem a pomůžou najít to správné řešení.