Co potřebujete vědět, když chcete rozjet firmu?
Chtěli byste si založit společnost, ale úplně nevíte jak na to a právník je příliš drahá záležitost? Nabízíme vám poradenství pro začínající podnikatele.
Zpracujeme vám přehled toho, co vás v začátcích podnikání čeká, jaké budete potřebovat povolení a oprávnění od orgánů státní správy, jak jednat s finančními úřady a co všechno zavést ve své společnosti za pravidla.
Vzhledem k tomu, že naši poradci jsou zkušení podnikatelé, ředitelé nebo manažeři firem, interní auditoři, pracovníci v oblasti BOZP a PO či ekonomové, můžeme vám poskytnout také celou řadu praktických rad, které se vám bude při podnikání hodit.
Snažíme se, aby se nám naši klienti vraceli, proto se nesoustředíme pouze na rozjezd podnikání, ale rádi vám poradíme i při rozvoji vaší společnosti.

Narazili jste v průběhu podnikání na situaci, se kterou si úplně nevíte rady?
V průběhu podnikání můžou nastat situace, které jsou pro vás nové a tudíž vás můžou zbytečně zatěžovat. Ať už se jedná o kontroly od orgánů státní správy, komplikované vztahy se zaměstnanci, pracovní úrazy nebo nové investiční projekty, dokážeme vám poradit.

Chcete rozšířit firmu, rozjet nový projekt nebo je před vámi zajímavá investiční příležitost?
I s tímto jsme schopni vám pomoci. Naši pracovníci jsou schopni vám poradit, osvětlit, co vás čeká, jaká jsou rizika a čemu se vyvarovat, aby váš záměr dopadl dobře. Naši spolupracovníci jsou zkušení investoři, kteří se můžou pyšnit celou řadou úspěšných projektů. Jejich zkušenosti vám mohou usnadnit cestu za vašim záměrem.