Dnešní doba klade zvýšené nároky na administrativní náročnost snad všech činností v podnikatelské i soukromé sféře. Téměř ke všemu potřebujete nějaké vyjádření, posudek či rovnou projektovou dokumentaci. A s tímto vám dokážeme poradit!

Ať už si chcete založit novou společnost a začít podnikat, nebo si hodláte postavit váš vysněný dům nahoře na kopci, pomůžeme vám s realizací vašeho snu. Poradíme vám, co budete potřebovat a pokud budete chtít můžeme to i celé zajistit tzv. na klíč.

Zabýváme se poradenstvím v oblasti obchodního a stavebního práva, řešíme vnitřní chod společnosti od interních auditů až po různé certifikace (především certifikace ISO), poradíme v oblasti marketingu a reklamy. Jsme schopni zajistit různá školení a navrhnout individuální řešení pro firmy v rámci dotačních fondů. Zabýváme se také krizovým managementem a poradenstvím pro rozvoj společnosti.

Poradíme vám také s vedením účetnictví a zpracováním daní. Naše služby mohou využít jak právnické osoby, tak i jednotlivci při řešení soukromých záležitostí.

Náš tým tvoří odborníci z různých oborů s dlouholetou praxí, kteří vám díky tomu dokáží pomoci při řešení téměř jakékoliv situace.

Ceník

Vstupní konzultace cca 500,- Kč
Poradenská činnost od 600,- Kč/hod
Zpracování projektové dokumentace pro RD cca 150.000,- Kč
Založení nové společnosti cca 12.000,- Kč
Zpracování dokumentace pro certifikaci ISO cca 15.000,- Kč
Zpracování dokumentace pro BOZP cca 13.000,- Kč
Zpracování dokumentace pro PO cca 9.000,- Kč
Vzorový ceník (ceny jsou uvedeny orientačně, přesná kalkulace bude zpracována dle individuální poptávky)