V dnešní době je oblast dotací velmi rozsáhlá a je poměrně složitá. Dotace můžete čerpat z různých zdrojů a většinou i za zcela odlišných podmínek. Jsme schopni vám, jak poradit, kam se obrátit, vysvětlit postup při získání dotací, tak i kompletně poskytnout poradenství až k samotnému podání žádosti o dotaci.

Čerpání dotací má také svoje pravidla a podmínky, které je nutné dodržet. I s tímto krokem vám dokážeme pomoci. Můžeme vám jak osvětlit celou problematiku, tak i zpracovat veškeré podklady pro konkrétní případy.

Zpracováváme také interní dokumentace ISO a to jak 9001, tak i enviromentální systém řízení nebo bezpečnost a ochrana zdraví při práci.

Manažerská pomoc

Je vaše podnikání úspěšné, ale tak nějak ztrácíte přehled o vlastní firmě?
Již více jak 20 let pracujeme se společnostmi ve všech možných oborech podnikání. Každé podnikatelské odvětví má svoje specifika a vyžaduje trochu jiný pohled na řízení společnosti. Je potřeba zavést systém řízení společnosti, který vám umožní sledovat veškeré procesy ve společnosti. Naše společnost vám dokáže vytvořit systém na míru, doporučit konkrétní kroky a produkty, které vám usnadní řízení společnosti. Nastavíme vám systém tak, aby bylo vše co nejjednodušší a nejpřehlednější.

Dokážeme vám také poradit v konkrétních situacích a poradit, jak řešit jednotlivé zakázky. Systém řízení zakázek a společnosti je možné nastavit individuálně dle vašich potřeb a přání.

Hodinová asistentka

Mít asistentku je již dnes běžná praxe, která vám dokáže velice usnadnit práci. Pokud se ale řadíte k menším společnostem, kterým se nevyplatí mít zaměstnanou takovouto pracovní sílu, jsme schopni vám pomoci v programu tzv. hodinové asistentky.

Pokud řešíte pouze jednotlivou výjimečnou zakázku, která má větší administrativní náročnost, nebo připravujete větší prezentaci svých výrobků či služeb, nebo jenom potřebujete výpomoc při kontrole nebo jiné administrativní práci, máme pro vás řešení. Na stejném principu jako vznikl projekt hodinového manžela, funguje i naše hodinová asistentka. Je možné objednat práce asistentky pouze na konkrétní práci. Zaplatíte tak jenom za to, co skutečně potřebujete.